Haber

MHP Tekirdağ Milletvekili Adayı İlker Yücel Basın Mensuplarıyla Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ Milletvekili adayı İlker Yücel, kentte basın mensuplarıyla görüşmeye geldi.

Kentte bir kafede düzenlenen programa MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk, örgüt üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Yücel burada yaptığı konuşmada seçimlere az bir süre kaldığını söyledi.

Seçim gününe kadar sahada olmaya devam edeceklerini ifade eden Yücel, “Adaylarımızın hepsi sahada çalışmaya devam ediyor. Gidip herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Vatandaşa verdiğimiz sözleri nasıl tutacağımızı anlatıyoruz. Türkiye’nin 100. Yılında MHP’nin daha önce de sözünü tuttuğu gibi Vatandaşımızın desteğini bekliyoruz Sahada Vatandaştan güzel geri dönüşler alıyoruz Cumhur İttifakı ile ilk görevimiz Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmak diyoruz. , Recep Tayyip Erdoğan, yüksek oyla yeniden cumhurbaşkanı seçildi.” söz konusu.

Meclisteki Cumhur İttifakı milletvekili sayısını artırmak için de mücadele ettiklerini ifade eden Yücel, “MHP olarak milletvekili sayımızı artırmak istiyoruz. Tekirdağ’ın gür sesi olacak MHP’li milletvekillerini göndereceğiz. Hemşehrilerimizden aldığımız destek ve teşkilatlarımızın Tekirdağ’daki çalışmaları ile TBMM’ye gelerek, “En büyük taleplerimizden biri de milletvekillerinin halkla iç içe olması. Vatandaşlar milletvekillerinin seçildikten sonra şehri terk etmemesini istiyor. Milletimizin temsilcisi olmak ve onların gür sesi olmak için yola çıktık. İnşallah başarılı oluruz.” sözlerini kullandı.

Yücel daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

haber-arakli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu