Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltma yapılacak.

İzmir-Çeşme Otoyolu 39-42. kilometrelik (Karaburun-Zeytinler kavşakları) yolun sağ şeridi trafiğe kapatılarak diğer şeritlerden ulaşım sağlanmaktadır.

Kızılcahamam-Ankara yolu 39-41. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle her iki yön de trafiğe kapatılırken, servis yollarından ulaşım devam ediyor.

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Karayolu Bahçe-Nurdağı kavşağında yapılan trafik işaretleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak yapılıyor.

Sinop-Samsun yolunun 24’üncü kilometresindeki heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bandından iki yönde devam ediyor.

Hopa-Borçka-Artvin yolunun 47-65. 10 kilometrelik (Borçka-Artvin) ve güzergâhlarda 10 tünelde gerçekleştirilecek drenaj sisteminin bakım ve temizlik çalışması nedeniyle ulaşım, saat 17.30’a kadar tek şeritten denetimli olarak gerçekleştirilecek.

Kütahya-İnönü yolunun 42. kilometresindeki üst geçitte yapılan onarım çalışmaları nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun bir kısmı iki yönden ulaşıma açıldı.

Kastamonu-Tosya yolunun 30-31. kilometre, Keçidere Köprüsü imalat çalışmaları nedeniyle tek şeritten denetim altında ulaşım sağlanıyor.

Kocaeli- Sakarya yolunun 3. kilometresindeki stadyum bağlantı yolu çalışması nedeniyle Ankara istikametindeki ulaşım servis yolundan yapılıyor.

Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu