Haber

Torbalı Belediyesi 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Yerini Aldı

Yoğun katılımla açılan 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda TorbalıBelediye yerini aldı. TorbalıTürkiye’nin yerel lezzetlerinin, ekonomisinin, ticaretinin ve kültürünün tanıtıldığı standta, gelen misafirlere çeşitli ikramlar da sunuluyor.

Türkiye’nin en köklü ve en kapsamlı fuar etkinliği olan İzmir Enternasyonal Fuarı, geçmişten günümüze olduğu gibi bu yıl da dünyayı Kültürpark’ta buluşturuyor. 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın dün akşam muhteşem bir açılış töreni gerçekleşti. Yoğun katılımla açılan 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda TorbalıBelediye yerini aldı. TorbalıStandda, Belediye tarafından başlatılan “Halk Tarlasından Halkın Sofrasına” projesi kapsamında kendi tarlalarında yetiştirilen ve vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılan nohut, bulgur, un, zeytinyağı gibi ürünler tanıtıldı. Torbalı Türkiye’nin yerel lezzetlerinin, ekonomisinin, ticaretinin ve kültürünün tanıtıldığı stantta konuklara çeşitli bitkiler ikram edildi. diğer taraftan Torbalı Açılış töreninin ardından Belediye Bandosu’nun verdiği konser, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Çalınan yürüyüşlere konsere gelen ziyaretçilerin de takip ettiği onlarca vatandaş eşlik etti.

TEKİN: “HEPİNİZ STANDIMIZA HOŞGELDİNİZ”

büyük ilgi Torbalı Belediye standını Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, KonakGaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş da ziyaret etti. Standa gelen konukları Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin bizzat ağırladı. Başkan Tekin, herkesi Torbalı Belediyesi standlarına beklediklerini belirterek, “92. kez kapılarını ziyaretçilerine açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yerimizi aldık. Sizleri de tanıtımını yaptığımız standımıza bekliyoruz. İlçemizin tarımı, ekonomisi, kültürü ve ticareti başta olmak üzere tüm potansiyeliyle sonuna kadar yanınızda olacak.

Kaynak: ANKA / Eğitim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu