Yaşam

Survivor’da sevgilisini depremde kaybeden eski yarışmacı Aşkım Burçe Tunay’dan heyecanlandıran paylaşım: Toprak canınızı yakmasın

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler, çevredeki 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce vatandaşın hayatını kaybettiği depremde, eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı Yiğitcan Datlı enkaz altında hayatını kaybetti. Bir hafta önce sevgilisini son yolculuğuna uğurlayan Tunay, sosyal medya hesabından takipçilerine içini döktü.

“ELLERİMLE SENİ TOPRAĞA ÇIKARDIM BİR HAFTA OLDU”

23 yaşındaki Aşkım Burçe Tunay, erkek arkadaşıyla çekildiği fotoğraf ve görüntüleri Instagram hesabına şu notu yazdı: “Bugün seni kendi ellerimle yerin dibine sokalı 1 hafta oldu. ben, 23 yıldır yaşıyorsam, seninle geçirdiğim onca zamandan daha uzun… Paylaşamayacağım anımızı siyah beyaz, ihanet olur. hayatımdan geçtin demeyeceğim çünkü sen hep hayatımda kalacaksın ne diyeceğimi bilmiyorum ne diyeceğimi bilemiyorum tek bildiğim beni o kadar çok sevdin ki Senin beni benim seni sevdiğimden daha çok sevdiğinden bir gün bile şüphe duymadım ve sen de beni sevmeye devam edeceksin. “Benden vazgeçmeyeceğini biliyorum.”

“SEN BENİ ÜZMEDİN, BIRAK DÜNYA SENİ ÜZMESİN”

“Seni asla unutmayacağımı söyleyemem. Beni takip edeceğini biliyorum, kalbim senin evin ve ben de evine çok iyi bakmaya çalışacağım. Elbet bir gün kavuşacağız… O güne kadar bekle beni.” .Rüyalarıma gelmeyi unutmayın miniğiniz sizi çok ama çok seviyor her zaman.”

Alakalı haberler

bunyan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu