Teknoloji

Storm Wardare Kapalı Beta İçin Geri Sayım Başladı!

İkinci Dünya Savaşı temalı strateji kart oyunu Storm Warfare, dünya çapındaki Kapalı Beta testine başlıyor.

İkinci Dünya Savaşı’ndan gerçek hikayeler, efsanevi karakterler ve ikonik savaşlardan ilham alan Storm Warfare, kart toplama oyunlarına (Collectible Card Game) yepyeni bir görünüm getirmek üzere.

Türk oyun sektörünün en yeni ve en iddialı oyuncularından Janus Interactive tarafından geliştirilen Storm Warfare, tamamı Türk geliştiricilerden oluşan bir grubun imzasını taşıyor. Kapalı Beta testi 12 Mayıs Cuma günü başlayacak ve iki hafta sürecek. Oyunun tüm görsel öğeleri Ethem Onur Bilgiç, Burak Şentürk, Ayhan Öztürk, Alper Geçgel ve Selçuk Ören gibi ünlü Türk illüstratörler tarafından tasarlanmıştır.

Yol haritasındaki ilk aşama olan Kapalı Beta, oyunculardan gelen geri bildirimlerle oyunun daha da geliştirilmesini sağlayacak. Kapalı Beta döneminde yalnızca makul modlar oynanabilecektir. İlgilenen tüm oyuncular, Stormwarfare’de Kapalı Beta’ya kaydolabilir.Oyun tutkunlarının merakla beklediği Kapalı Beta testine dünyanın her yerinden binlerce oyuncunun katılması bekleniyor.

Storm Warfare’in önümüzdeki aylarda herkesin erişimine açılacak olan Açık Beta testinin ardından resmi olarak oyunseverlerle buluşması planlanıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu