Haber

Fatih Terim’in Leao aşkı bambaşka: Sınırsız kontenjanım olsa önce onu alırdım

Geçmişte Fiorentina ve Milan’ın teknik direktörü Fatih Terim, İtalyan basınına açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, EURO 2008 ve İtalyan futbolu hakkında önemli ifadeler kullandı.

“LEAO HER ŞEYE DEĞER VERİR”

Fatih Terim yaptığı açıklamada Milan’ın yıldızı Leao’ya övgüde bulunarak, “Leao’nun yüzüne hayranım. 100 milyonun bu kadar rahat harcandığı günümüz futbolunda Leao her şeye değer. Sınırsız kontenjanı olan bir takımım olsaydı ilk Leao’yu alırdım. .” ifadeleri kullandı.

Fatih Terim’in açıklamaları şöyle:

“İTALYAN TAKIMLARININ ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNDE OYNAMASINI UMUYORUM”

İtalya’ya aşığım. Umarım İtalyan takımları, muhtemelen Milan, Şampiyonlar Ligi finaline gider. İtalyan arkadaşlarımı Atatürk Olimpiyat Stadı’nda ağırlamak için sabırsızlanıyorum.

“BU BİZİM AKLIMIZ”

Asla pes etmemeye her zaman inandım. ‘Türkler otobüse binmeden oyun biter sanmayın.’ Sözünü sevdim. Bu bizim zihniyetimiz.

“Çizgiyi geçen solaklara karşı bir zaafım var”

Her zaman inanç temelli gruplar oluşturdum. Tıpkı kulüpte olmanın birlikte yaşamak anlamına gelmesi gibi. Soyunma odasına yeni bir oyuncu geldiğinde sadece takıma dahil olmaz, hayatınızın modülü olur. De Ketelaere ve Theo Hernandez ile çalışmayı çok isterim. Çizgiyi geçen beklere karşı bir zaafım var, özellikle solaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu