Yaşam

Duman, 19 Mayıs’ta Gaziemir’de sahne alacak.

Gaziemir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Duman konseri ve 12. Gaziemir Belediyesi Halk Oyunları Gecesi düzenleyecek.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Gaziemir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerle büyük bir coşkuyla kutlanacak. Bayram kutlamaları kapsamında 12.si düzenlenecek Gaziemir Belediyesi Halk Oyunları Gecesinde belediye kursiyerleri kurslarda öğrendiklerini sahneleyecek. 13 farklı yöreden halk oyunları sergileyecek kursiyerler, 18 Mayıs Perşembe günü saat 20:00’de Festival Alanı’nda gerçekleştirilecek gecede izleyicilere görsel bir şölen yaşatacak.

19 Mayıs Cuma günü Duman Kümesi Festival Alanı’nda sahne alacak. Duman, mekanı dolduracak binlerce hayranla birlikte müziklerini seslendirecek. Konser 20.30’da başlayacak.

Herkesi bayram sevincine ortak olmaya davet eden Belediye Başkanı Halil Arda, “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, 104 yıl önce Samsun’da attığı ilk adımla tarihin akışını ve Türk milletinin kaderini değiştirdi. Atalarımızın açtığı özgürlük ve çağdaşlaşma yolunda emin adımlarla geleceğe yürüyoruz. Başta gençlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı büyük bir coşku ve gururla kutlamaya davet ediyorum.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu