Yaşam

Barbaros Hayreddin: Padişahlar Fermanı 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Barbaros Hayreddin yeni bölümde ne olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Barbaros Hayreddin: Padişah Fermanı, ES Sinema imzalı, ilk bölümü 23 Aralık 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Berat Özdoğan, senaryosunu Zülküf Yücel’in üstlendiği tarih, kurgu, aksiyon ve macera türünde Türk televizyon dizisidir. Barbaros Hayreddin: Padişah Fermanı 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Barbaros Hayreddin yeni bölümde ne yapacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BARBAROS HAYREDDİN: SULTAN’IN HİSSESİ 17. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin 16. bölümünün ardından 17. bölüm fragmanının da yayınlanması bekleniyor. Şimdi yeni bir fragman yok.

BARBAROS HAYREDDİN DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

BARBAROS HAYREDDİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Barbaros Hayreddin ve reisleri, Himara Kalesi seferinde kurulan tuzağı alt ettikten sonra gizlice kaleye ulaşmak için bir plan yapar.

Dorya’nın yenilgisinin kendi itibarını zedeleyeceğinin farkında olan Charlemagne, Himara Kalesi’ne gitmeye karar verir. Salih Reis de bu seferden geri kalmak istemez ve Charlemagne ile birlikte yola çıkar. Payitaht’ta kalan Derviş, İskender Çelebi’yi öldürenin Pargalı İbrahim Paşa olduğunu kanıtlayacak delili bulur.

Ancak Şahsuvar da bu delilden haberdar olur ve bunu Pargalı İbrahim Paşa’ya iletir. Derviş ve Ayas Paşa artık İbrahim Paşa’nın sonunun geldiğini düşünürler. Her iki taraf da son ana kadar savaşmaktan kaçınmayacaktır. Barbaros Hayreddin, fetih için geldiği Himara’da Kemankeş Paşa’nın Şarlken’in elinde tutsak olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Turgut Reis ve leventlerinin katılımına rağmen sayıca yetersiz kalıyorlar. Kemankeş Paşa’nın da Şarlman’ın elinde olması Barbaros Hayreddin’in işini zorlaştırdı. Ancak padişah fermanına göre fethi mümkün kılacak bir plan yapmaları da bir kuraldır. Luna, Himara’ya varır varmaz, adanın nerede olduğunu bulmak için haritayı aramaya başlar. Luna’yı zor bir görev beklemektedir. Üstelik Barbaros’la yüzleşmekten de kurtulamayacaktır. Turgut Reis ve leventleriyle birlikte Şarika’da esir düşen Barbaros Hayreddin, muzaffer bir komutan olarak Himara Kalesi’nin zindanından çıkış yolu arayacaktır.

BARBAROS HAYREDD OYUNCULARI KİMDİR?

Tolgahan Sayışman

Timur Acar

Ufuk Özkan

Melisa Döngel

Bahadır Yenişehirlioğlu

Arif Pişkin

Hasan Küçükçetin

Başak Dasman

Ceren Soylu

Yılmaz Bayraktar

Sibel Kasapoğlu

Gizem Aydın

Halil İbrahim Kurumu

Demirhan Demircioğlu

Gökhan Gencebay

Deniz Çom

Gurur Aydoğan

Duygu Gürcan

Ercüment Fidan

İlkay Kayku

Berfe Sancağı

Yaşar Aydınoğlu

Bahadır Karaca

Yiğit Arda Tan

Revna Çolak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu