Teknoloji

Assassin’s Creed Mirage kısa oynanış görüntüleri sızdırıldı! İşte o görüntüler

 
Ubisoft tarafından yakında oyuncuların beğenisine sunulacak olan açık dünya aksiyon macera oyunu Assassin’s Creed Mirage için çeşitli sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Çıkış tarihi 12 Ekim olarak sızdırılan oyunun şimdi de kısa bir oynanış görüntüsü ortaya çıktı. Bu kısa oynanış görüntülerinde karakteri arkadan görebiliyoruz.
 
3 saniyelik video sızdı
 
 
 
Ubisoft’un yakında çıkacak olan yeni AC oyunu Assassin’s Creed Mirage’ın kısa bir oynanış görüntüsü internete sızdırıldı. Bu düşük kaliteli video 3 saniye sürüyor ve Basim’in koştuğunu gösteriyor. Bu nedenle bu sızıntının içeriğinde pek fazla detay bize aktarılmıyor. Ancak karakterin koşma animasyonu, önceki Valhalla karakteri Eivor’a benzer. Bu kısa görsel üzerinden kumaş fiziğini de görebiliriz.
 
Öte yandan Sony, önümüzdeki hafta bir PlayStation etkinliği düzenleyecek. Bunu işaretlemek için, bu etkinlikle bu yeni Assassin’s Creed oyunu için yeni bir oynanış fragmanı alabiliriz. Burada herhangi bir oynanış videosu gösterilmiyorsa Ubisoft’un Summer Game Fest 2023 etkinliğinde mutlaka bir görsel gelecek.
 
Assassin’s Creed Mirage’ı en son duyduğumuzdan bu yana 8 ay geçti ve Ubisoft bu yeni oyunu 2023’te piyasaya sürmeyi planlıyor.
 
sızan görüntü
 
Assassin’s Creed Mirage Kısa Oynanış Sızıntısı
Assassinscreed’de u/tusstaster tarafından

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu