Haber

Aksaray’da “Güvenli Trafik Projesi” kapsamında yılın sürücüleri ödüllendirildi

Aksaray’da Vilayet Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen “Güvenli Trafik Projesi” kapsamında belirlenen yılın şoförlerine mükafatları verildi.

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Vilayet Jandarma Komutanlığının bahçesinde düzenlenen merasimde yaptığı konuşmada, toplumsal sorumluluk projelerinin her geçen gün ehemmiyetinin arttığını söyledi.

Bu projelerle bireyler evvel kendine, sonra işine ve yaşadığı topluma saygılı olmayı pekiştirdiğini aktaran Aydoğdu, şöyle konuştu:

“Burada hedefimiz farkındalık oluşturmak, toplumsal bilinci artırmak, kamu düzeninin tesisi ve nihai olarak da insanların huzurunun teminidir. Bu yönüyle de farklı kategorilerde ve kriterlerde yürütülen projeyi önemsiyoruz.”

İl Jandarma Kumandanı Hacı Ali Büber de trafik güvenliğinin sağlanmasında en kıymetli ögenin insan olduğunu lisana getirdi.

Konuşmaların akabinde kriterleri taşıdığı tespit edilen araba, ticari taksi, servis aracı, ambulans ve kamyon sürücülerinden oluşan 2’si kadın 6 sürücüye yılın sürücüsü ödülü takdim edildi.

Ödül törenine, Aydoğdu ile Büber’in yanı sıra kurum müdürleri ve yılın şoförleri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu